bitcoin fork exchange bitcoin sv supported exchange bitcoin exchange trading fees bitcoin trading platform api bitcoin 101 trade
Centrum Języków Obcych Wonderland, ul. Zgierska 69, 91-463 Łódź, tel. 42 640 68 02,
ul. Sienkiewicza 137/139, 90-302 Łódź, tel. 42 637 77 62, biuro@wonderland.com.pl

Jak uczymy


W procesie nauczania stosujemy różnorodne metody dostosowane do wieku i możliwości słuchaczy. Uważamy, że tylko wykorzystanie najlepszych elementów wielu metod nauczania może zakończyć się pełnym sukcesem, zwłaszcza w pracy z dziećmi.

Efektywność metod

 
O efektywności naszych metod najlepiej świadczy gotowość naszych słuchaczy do przystępowania do egzaminu First Certificate już w wieku 12-14 lat. Nasze dzieci nie mają również problemów z porozumiewaniem się w języku angielskim w czasie naszych zagranicznych obozów językowych.
 

Lektorzy

 
Kadrę „WONDERLANDU” stanowi 12 lektorów, z których 4 jest z nami ponad 15 lat, a 4 to nasi byli uczniowie, którzy wrócili do nas po studiach anglistycznych i w ciągu kilku lat zdążyli już sobie wyrobić świetną renomę wśród uczniów i ich rodziców. Wszyscy nasi lektorzy ukończyli filologię angielską, bądź są absolwentami Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego. Praca z dziećmi i młodzieżą jest ich życiową pasją i mają świetny kontakt z naszymi słuchaczami.

 

Pomoce dydaktyczne

 
Nasze kursy prowadzimy w oparciu o najnowsze podręczniki wydawnictw Macmillan, Oxford University Press, Longman i Express Publishing, wykorzystując towarzyszące im filmy i oprogramowania do tablic interaktywnych. Oprócz tego posiadamy ponad 120 różnych pomocy dydaktycznych. Są to gry językowe, rekwizyty i kostiumy, umożliwiające uczenie sytuacyjne i bardzo uatrakcyjniające zajęcia.
 

Nasze spotkania

 
• W okresie Bożego Narodzenia organizujemy imprezy choinkowe, których ciepła atmosfera na długo pozostaje w sercach i pamięci uczniów i lektorów.

• Przed samymi egzaminami certyfikatowymi organizujemy nieodpłatnie, intensywny weekend z angielskim, gdzie pod nadzorem dyr. Anny Gałdeckiej i innych lektorów, utrwalamy wiedzę i rozwiązujemy przykładowe testy egzaminacyjne.

• Na zakończenie roku wiele grup przygotowuje przedstawienia teatralne w języku angielskim, reżyserowane przez lektorów. Widownię stanowią rodzice, dziadkowie, wujkowie, ciocie oraz przyjaciele naszych aktorów.

Aktualności

Rozpoczęliśmy już rok szkolny 2020/2021. Osoby, które chciałyby dołączyć do naszych grup zapraszamy do naszej placówki przy ul. Zgierskiej 69 od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-20.00.

 
Można się z nami skontaktować pod numerami:
793 807 045 - obie placówki
42 640 68 02 - placówka na Zgierskiej
42 637 77 62 - placówka na Sienkiewicza
 

Zachęcamy też do kontaktu drogą mailową: biuro.wonderland@gmail.com lub przez wiadomość prywatną na Facebooku.

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, gdzie będziecie mogli poznać wiele ciekawostek, w przyjemny sposób nauczyć się słów i zwrotów oraz brać czynny udział w życiu naszej szkoły!

https://www.facebook.com/CJOWonderland/

Słownik angielsko-angielski

Nasze biuro turystyczne