Centrum Języków Obcych Wonderland, ul. Zgierska 69, 91-463 Łódź, tel. 42 640 68 02,
ul. Sienkiewicza 137/139, 90-302 Łódź, tel. 42 637 77 62, biuro@wonderland.com.pl

Kursy językowe

Wonderland – kursy językowe w Łodzi

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku dobry start w przyszłość, zadbaj o jego edukację! W naszym Centrum prowadzimy kursy językowe zarówno dla najmłodszych, nastolatków, jak i dla osób dorosłych. Niewielkie grupy tworzymy na podstawie wieku i umiejętności naszych słuchaczy, dbając o to, by wszyscy czuli się komfortowo.

Prowadzimy kursy językowe

  • angielskiego,
  • niemieckiego,
  • hiszpańskiego.

Słuchacze na kursach angielskiego i innych poznają słownictwo i gramatykę, uczą się także swobodnie wypowiadać i pisać. Metody, z jakich korzystamy, dostosowane są do wieku uczestników i ich poziomu zaawansowania: przy pracy z dorosłymi wykorzystujemy ciekawe materiały dydaktyczne, a w pracy z dziećmi: gry i zabawy, a także odgrywanie scenek i teatrzyki.

Kursy angielskiego w naszym Centrum w Łodzi prowadzone są przez świetnie wyszkolonych pedagogów, mających wieloletnie doświadczenie w nauczaniu.

Co dalej?

Nasze kursy angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego mają na celu przygotowanie słuchaczy do sprawnego posługiwania się obcym słownictwem i gramatyką. Wiemy jednak, że zdobytą wiedzę warto jest poświadczyć odpowiednim certyfikatem. Nasze zajęcia umożliwiają uczniom podejście do odpowiednich egzaminów, takich jak:

FCE – Uzyskanie tego certyfikatu poświadcza, że dana osoba zna angielski na poziomie B2 i może podjąć edukację bądź pracę w środowisko posługującym się językiem Szekspira;

CAE – Osoba posiadająca ten certyfikat zna język na poziomie C1. Jest to stopień zaawansowania odpowiedni dla osób, które pragną studiować lub brać udział w spotkaniach biznesowych;

CPE – Certyfikat równa się poziomowi C2 i poświadcza, że dana osoba może podjąć studia dyplomowe i prowadzić spotkania, szkolenia czy negocjacje zawodowe.

Certyfikaty są uznawane przez tysiące firm i instytucji na całym świecie, mają więc ogromne znaczenie dla przyszłego pracownika i studenta. Ponieważ przygotowanie się do egzaminów wymaga czasu i intensywnej nauki, warto pomyśleć o tym jak najszybciej i wybrać nas: kadrę, która ma doświadczenie i wie, w jaki sposób pomóc słuchaczom osiągnąć wyżyny ich umiejętności.

Rok szkolny rozpoczęty

Rozpoczęliśmy już zajęcia, ale zapisy nadal trwają. Mamy w grupach jeszcze ostatnie wolne miejsca.

Zapraszamy do naszej placówki przy ul. Zgierskiej 69 od poniedziałku do czwartku w godzinach 15:00-20:00, a w Szkole Podstawowej nr 2 w poniedziałki i środy w godz. 13:00-17:00.

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, gdzie będziecie mogli poznać wiele ciekawostek, w przyjemny sposób nauczyć się słów i zwrotów oraz brać czynny udział w życiu naszej szkoły!

https://www.facebook.com/CJOWonderland/

Słownik angielsko-angielski

Nasze biuro turystyczne