trade bitcoin for monero bitcoin investment scam format can i exchange bitcoin to cash bitcoin to ripple exchange rate how to invest 1000 in bitcoin
Centrum Języków Obcych Wonderland, ul. Zgierska 69, 91-463 Łódź, tel. 42 640 68 02,
ul. Sienkiewicza 137/139, 90-302 Łódź, tel. 42 637 77 62, biuro@wonderland.com.pl

Nauka dzieci

Angielski dla dzieci

W dzisiejszym świecie znajomość jednego języka to za mało – zarówno w szkole, jak i na studiach czy później. Aby umożliwić najmłodszym jak najlepszy start w dorosłość, warto jak najwcześniej zapisać je na kurs angielskiego dla dzieci.

Nasze sposoby

Aby Państwa pociechy czuły się komfortowo i mogły wynieść z zajęć jak najwięcej, pracujemy w małych grupach rówieśników o zbliżonych poziomach zaawansowania. Nauka angielskiego dla dzieci opiera się o metody łączenia zabawy i zdobywania wiedzy. Wykorzystujemy gry językowe, odgrywamy scenki, a pod koniec roku młodzi słuchacze przygotowują przedstawienie teatralne dla swoich rodziców i innych członków rodziny – oczywiście w całości w języku obcym! Dzięki tym metodom angielski dla dzieci staje się naturalnym sposobem komunikacji i wzbudza w nich pozytywne emocje, co przekłada się na wysoką chęć do dalszej nauki.

Nasza kadra

Zajęcia w Centrum w Łodzi prowadzą doświadczeni pedagodzy, mający świetny kontakt z najmłodszymi. Jednocześnie pochwalić się mogą wysokimi umiejętnościami językowymi – wszyscy ukończyli filologię lub inne studia kierunkowe. Nasi lektorzy wiedzą, jak zachęcić do nauki, jak podtrzymać motywację, a także jak ułatwić małym słuchaczom zapamiętywanie słówek i zasad.

Aktualności

Rozpoczęliśmy już rok szkolny 2020/2021. Osoby, które chciałyby dołączyć do naszych grup zapraszamy do naszej placówki przy ul. Zgierskiej 69 od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-20.00.

 
Można się z nami skontaktować pod numerami:
793 807 045 - obie placówki
42 640 68 02 - placówka na Zgierskiej
42 637 77 62 - placówka na Sienkiewicza
 

Zachęcamy też do kontaktu drogą mailową: biuro.wonderland@gmail.com lub przez wiadomość prywatną na Facebooku.

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, gdzie będziecie mogli poznać wiele ciekawostek, w przyjemny sposób nauczyć się słów i zwrotów oraz brać czynny udział w życiu naszej szkoły!

https://www.facebook.com/CJOWonderland/

Słownik angielsko-angielski

Nasze biuro turystyczne