Centrum Języków Obcych Wonderland, ul. Zgierska 69, 91-463 Łódź, tel. 42 640 68 02,
ul. Sienkiewicza 137/139, 90-302 Łódź, tel. 42 637 77 62, biuro@wonderland.com.pl

Nauka dzieci

Angielski dla dzieci

W dzisiejszym świecie znajomość jednego języka to za mało – zarówno w szkole, jak i na studiach czy później. Aby umożliwić najmłodszym jak najlepszy start w dorosłość, warto jak najwcześniej zapisać je na kurs angielskiego dla dzieci.

Nasze sposoby

Aby Państwa pociechy czuły się komfortowo i mogły wynieść z zajęć jak najwięcej, pracujemy w małych grupach rówieśników o zbliżonych poziomach zaawansowania. Nauka angielskiego dla dzieci opiera się o metody łączenia zabawy i zdobywania wiedzy. Wykorzystujemy gry językowe, odgrywamy scenki, a pod koniec roku młodzi słuchacze przygotowują przedstawienie teatralne dla swoich rodziców i innych członków rodziny – oczywiście w całości w języku obcym! Dzięki tym metodom angielski dla dzieci staje się naturalnym sposobem komunikacji i wzbudza w nich pozytywne emocje, co przekłada się na wysoką chęć do dalszej nauki.

Nasza kadra

Zajęcia w Centrum w Łodzi prowadzą doświadczeni pedagodzy, mający świetny kontakt z najmłodszymi. Jednocześnie pochwalić się mogą wysokimi umiejętnościami językowymi – wszyscy ukończyli filologię lub inne studia kierunkowe. Nasi lektorzy wiedzą, jak zachęcić do nauki, jak podtrzymać motywację, a także jak ułatwić małym słuchaczom zapamiętywanie słówek i zasad.

Rok szkolny rozpoczęty

Rozpoczęliśmy już zajęcia, ale zapisy nadal trwają. Mamy w grupach jeszcze ostatnie wolne miejsca.

Zapraszamy do naszej placówki przy ul. Zgierskiej 69 od poniedziałku do czwartku w godzinach 15:00-20:00, a w Szkole Podstawowej nr 2 w poniedziałki i środy w godz. 13:00-17:00.

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, gdzie będziecie mogli poznać wiele ciekawostek, w przyjemny sposób nauczyć się słów i zwrotów oraz brać czynny udział w życiu naszej szkoły!

https://www.facebook.com/CJOWonderland/

Słownik angielsko-angielski

Nasze biuro turystyczne