how to trade bitcoin online bitcoin platform fees how do you invest in bitcoin futures how to trade litecoin for bitcoin czech republic bitcoin exchange can u day trade bitcoin
Centrum Języków Obcych Wonderland, ul. Zgierska 69, 91-463 Łódź, tel. 42 640 68 02,
ul. Sienkiewicza 137/139, 90-302 Łódź, tel. 42 637 77 62, biuro@wonderland.com.pl

O nas

Centrum Języków Obcych „Wonderland” zostało założone w styczniu 1990r. przez obecną dyr. Annę Gałdecką. Jego pierwsza siedziba mieściła się przy ul. Zakątnej 83 w budynku Komendy Hufca Z.H.P. Łódź – Polesie. Wynajmowaliśmy 3 sale, w których początkowo uczyło się łącznie ok. 80 uczniów. W następnym roku było już nas 150 osób i potrzebowaliśmy coraz więcej miejsca. I tak powstawały następne placówki: przy ul. Gdańskiej 150 i w przedszkolach przy ul. Rejtana i ul. Piotrkowskiej 272.
 
Od 1991r. naszą bazą jest Szkoła Podstawowa nr 2, w której przez cztery dni w tygodniu wynajmujemy kilka sal lekcyjnych. Sale, z których korzystamy, są duże, pięknie udekorowane i wyposażone, posiadają własne toalety i łazienki.
 
Od 2005r. prowadzimy zajęcia w naszej nowej, nowoczesnej placówce w Centrum ABC przy ul. Zgierskiej 69
 
Od lat odnotowujemy rekordowo niską (w porównaniu z innymi szkołami) liczbę słuchaczy, rezygnujących z zajęć w ciągu roku szkolnego.
 
65% naszych słuchaczy uczy się u nas przez 8 lat i dłużej. Ci, którzy zaczęli naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej, zdają z nami międzynarodowy egzamin First Certificate in English, a potem Certificate in Advanced English.
 
Od kilku lat mamy również kursy na Proficiency, a w grupach przewagę stanowią nasi uczniowie z ponad 10-letnim stażem.
 
Szczycimy się posiadaniem certyfikatu przyznanego nam przez British Council za bardzo dobre przygotowanie naszych uczniów do egzaminów FCE, CAE i CPE.
 

Sukcesy szkoły

 
• Nasi uczniowie wielokrotnie zdobywali laury na olimpiadach i konkursach języka angielskiego, organizowanych przez kuratorium.
• W 1995r. nasza dyr. Anna Gałdecka została wybrana Łodzianką Roku.
• Na organizowanych przez Stowarzyszenie Szkół Językowych Festiwalach Teatrzyków Dziecięcych, kilkakrotnie zdobywaliśmy główne nagrody w różnych kategoriach wiekowych.
• Już ponad 400 naszych słuchaczy zdobyło certyfikaty językowe, a wielu z nich należało do grupy najmłodszych zdających.
 

Obozy językowe

 
Od początku istnienia „Wonderlandu” nasi uczniowie mogą wyjeżdżać na zimowe i letnie obozy językowe w Polsce i za granicą. Szczególnie polecamy letnie obozy w Anglii i Szkocji.
 
Od 1995r. przy CJO „Wonderland” działa Biuro Turystyczne – „Wonderland Tours” z siedzibą przy ulicy Zgierskiej 69, które poza obozami językowymi organizuje rodzinne wyjazdy narciarskie do krajów alpejskich, a latem proponuje wyjazdy m.in. do Francji, Norwegii, Szkocji, Irlandii, Chorwacji i USA. Propozycje wyjazdów w formie ulotki informacyjnej otrzymują słuchacze na zajęciach.

Aktualności

Rozpoczęliśmy już rok szkolny 2020/2021. Osoby, które chciałyby dołączyć do naszych grup zapraszamy do naszej placówki przy ul. Zgierskiej 69 od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-20.00.

 
Można się z nami skontaktować pod numerami:
793 807 045 - obie placówki
42 640 68 02 - placówka na Zgierskiej
42 637 77 62 - placówka na Sienkiewicza
 

Zachęcamy też do kontaktu drogą mailową: biuro.wonderland@gmail.com lub przez wiadomość prywatną na Facebooku.

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, gdzie będziecie mogli poznać wiele ciekawostek, w przyjemny sposób nauczyć się słów i zwrotów oraz brać czynny udział w życiu naszej szkoły!

https://www.facebook.com/CJOWonderland/

Słownik angielsko-angielski

Nasze biuro turystyczne