https en bitcoin it wiki trade should invest in bitcoin now hedge trade crypto can you invest in bitcoin stock how to trade bitcoin gold trade bitcoin for tron
Centrum Języków Obcych Wonderland, ul. Zgierska 69, 91-463 Łódź, tel. 42 640 68 02,
ul. Sienkiewicza 137/139, 90-302 Łódź, tel. 42 637 77 62, biuro@wonderland.com.pl

O nas

Centrum Języków Obcych „Wonderland” zostało założone w styczniu 1990r. przez obecną dyr. Annę Gałdecką. Jego pierwsza siedziba mieściła się przy ul. Zakątnej 83 w budynku Komendy Hufca Z.H.P. Łódź – Polesie. Wynajmowaliśmy 3 sale, w których początkowo uczyło się łącznie ok. 80 uczniów. W następnym roku było już nas 150 osób i potrzebowaliśmy coraz więcej miejsca. I tak powstawały następne placówki: przy ul. Gdańskiej 150 i w przedszkolach przy ul. Rejtana i ul. Piotrkowskiej 272.
 
Od 1991r. naszą bazą jest Szkoła Podstawowa nr 2, w której przez cztery dni w tygodniu wynajmujemy kilka sal lekcyjnych. Sale, z których korzystamy, są duże, pięknie udekorowane i wyposażone, posiadają własne toalety i łazienki.
 
Od 2005r. prowadzimy zajęcia w naszej nowej, nowoczesnej placówce w Centrum ABC przy ul. Zgierskiej 69
 
Od lat odnotowujemy rekordowo niską (w porównaniu z innymi szkołami) liczbę słuchaczy, rezygnujących z zajęć w ciągu roku szkolnego.
 
65% naszych słuchaczy uczy się u nas przez 8 lat i dłużej. Ci, którzy zaczęli naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej, zdają z nami międzynarodowy egzamin First Certificate in English, a potem Certificate in Advanced English.
 
Od kilku lat mamy również kursy na Proficiency, a w grupach przewagę stanowią nasi uczniowie z ponad 10-letnim stażem.
 
Szczycimy się posiadaniem certyfikatu przyznanego nam przez British Council za bardzo dobre przygotowanie naszych uczniów do egzaminów FCE, CAE i CPE.
 

Sukcesy szkoły

 
• Nasi uczniowie wielokrotnie zdobywali laury na olimpiadach i konkursach języka angielskiego, organizowanych przez kuratorium.
• W 1995r. nasza dyr. Anna Gałdecka została wybrana Łodzianką Roku.
• Na organizowanych przez Stowarzyszenie Szkół Językowych Festiwalach Teatrzyków Dziecięcych, kilkakrotnie zdobywaliśmy główne nagrody w różnych kategoriach wiekowych.
• Już ponad 400 naszych słuchaczy zdobyło certyfikaty językowe, a wielu z nich należało do grupy najmłodszych zdających.
 

Obozy językowe

 
Od początku istnienia „Wonderlandu” nasi uczniowie mogą wyjeżdżać na zimowe i letnie obozy językowe w Polsce i za granicą. Szczególnie polecamy letnie obozy w Anglii i Szkocji.
 
Od 1995r. przy CJO „Wonderland” działa Biuro Turystyczne – „Wonderland Tours” z siedzibą przy ulicy Zgierskiej 69, które poza obozami językowymi organizuje rodzinne wyjazdy narciarskie do krajów alpejskich, a latem proponuje wyjazdy m.in. do Francji, Norwegii, Szkocji, Irlandii, Chorwacji i USA. Propozycje wyjazdów w formie ulotki informacyjnej otrzymują słuchacze na zajęciach.

Aktualności

Rozpoczęliśmy już rok szkolny 2020/2021. Osoby, które chciałyby dołączyć do naszych grup zapraszamy do naszej placówki przy ul. Zgierskiej 69 od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-20.00.

 
Można się z nami skontaktować pod numerami:
793 807 045 - obie placówki
42 640 68 02 - placówka na Zgierskiej
42 637 77 62 - placówka na Sienkiewicza
 

Zachęcamy też do kontaktu drogą mailową: biuro.wonderland@gmail.com lub przez wiadomość prywatną na Facebooku.

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, gdzie będziecie mogli poznać wiele ciekawostek, w przyjemny sposób nauczyć się słów i zwrotów oraz brać czynny udział w życiu naszej szkoły!

https://www.facebook.com/CJOWonderland/

Słownik angielsko-angielski

Nasze biuro turystyczne